SerwisPolskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego

Aktualności

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Europejskim Forum Nadciśnienia Tętniczego, które odbędzie się w dniach 12–14 maja 2016 roku w Gdańsku i Gdyni.

...

więcejDruga edycja European Forum on Hypertension 

Zapraszamy do udziału w III Konferencji Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce połączonej z III Spotkaniem Ordynatorów Oddziałów Geriatrycznych pod hasłem „Jak skuteczniej leczyć chorych w podeszłym wieku?”, która odbędzie się 4–5 marca 2016 roku w Krakowie, w Hotelu Galaxy, ul. Gęsia 22A.

...

więcejIII Konferencja Lekarzy Geriatrów „Jak skuteczniej leczyć osoby starsze” 

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 20 stycznia 2016 roku roku o godzinie 18:30 w Hotelu Radisson Blu Sobieski, przy Placu Zawiszy 1 w Warszawie.

...

więcejUwaga! Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Oddziału Warszawskiego PTNT – 20.01.2016 

Od nowego roku (2016) nastąpi odnowienie członkostwa w PTNT. Na stronie PTNT zostanie umieszczony nowy formularz zgłoszeniowy do PTNT oraz uruchomiony zostanie panel e-skarbnik, poprzez który będą Państwo mogli opłacać składki członkowskie.

...

więcejOd 2016 nowe zasady opłacania składek panel e-skarbnik! 

Data: 20 Listopada 2015

Konkurs dla Młodych Naukowców

Zapraszamy Państwa do corocznego udziału w konkursie kierowanym do Młodych Naukowców.

...

więcejKonkurs dla Młodych Naukowców 

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję Czasopisma Choroby Serca i Naczyń. VI Zimowe Spotkanie Sekcji Farmakoterapii Sercowo Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbędą się w Sopocie 3-5 grudnia 2015 roku.

...

więcejVII Konferencja Czasopisma Choroby Serca i Naczyń. VI Zimowe Spotkanie Sekcji Farmakoterapii Sercowo Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego Partner serwisu:

Patronat medialny: