SerwisPolskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego

Czasopisma

Zapraszamy do prenumeraty:

       
       
     

Arterial Hypertension stanowiące kontynuację czasopisma "Nadciśnienie Tętnicze" jest oficjalnym pismem Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. Ukazuje się od czerwca 1997 r. Czasopismo o charakterze naukowym. Na jego łamach publikowane są artykuły poglądowe, oryginalne prace kliniczne i eksperymentalne, prace kazuistyczne (opisy przypadków), listy, przeglądy piśmiennictwa, opisy projektów badawczych oraz komentarze redakcyjne.

>>> PRENUMERATA<<<

 
         
       
       
     

Choroby Serca i Naczyń - dwumiesięcznik o charakterze edukacyjnym, redagowany i prowadzony przez ekspertów. Czasopismo skierowane do wszystkich lekarzy praktyków, którzy w swojej codziennej pracy zajmują się schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. W każdym numerze publikowane są artykuły poglądowe dotyczące różnych dziedzin medycyny sercowo-naczyniowej. Ponadto są umieszczane opisy przypadków klinicznych i komentarze ekspertów w zakresie poszczególnych zagadnień chorób układu sercowo-naczyniowego.

Godny polecenia jest dział pt. „Repetytorium z kardiologii”. Są w nim publikowane opracowania pytań do państwowego egzaminu specjalistycznego z kardiologii

>>> PRENUMERATA<<<

 
         


Partner serwisu:

Patronat medialny: