SerwisPolskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego

Aktualności

Data: 10 Października 2016

Walne zebranie Członków PTNT w Sopocie

W piątek, 21 października 2016 roku w sali "A" hotelu Sheraton w Sopocie, podczas XV Jubileuszowego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, odbędzie się zwykłe walne zebranie Członków Towarzystwa. Pierwszy termin zebrania przewidziano na godz. 11.30, natomiast drugi na godz. 11.45.

...

więcejWalne zebranie Członków PTNT w Sopocie 

Gorąco zachęcamy Autorów do zgłaszania prac oryginalnych na XV Zjazd Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, który odbędzie się w październiku br. w Sopocie.

...

więcejNowy termin nadsyłania streszczeń na XV Zjazd PTNT 

Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, które odbyło się 20 maja 2016 roku, został uchwalony nowy statut naszego Towarzystwa.

...

więcejNowy statut Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego 

W najbliższy piątek tj. 20 maja 2016 roku w Warszawie odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PTNT.

...

więcejNadzwyczajne Walne Zebranie Członków Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego 

Po raz pierwszy Światowy Dzień Nadciśnienia obchodzono w maju 2005 roku z inicjatywy Światowej Ligi Nadciśnieniowej. Do tego czasu na całym świecie 17 maja odbywają się liczne wydarzenia mające na celu zachęcenie mieszkańców wszystkich krajów do podejmowania działań zapobiegających oraz skutecznego leczenia tego cichego zabójcy.

...

więcej17 maja Światowy Dzień Nadciśnienia Tętniczego 

Portuguese Society of Hypertension announce that Master Course "Salt, Hypertension and Stroke" will be held in Oporto, Portugal at 2–3 December 2016.

...

więcejPortugalskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego zaprasza do udziału w szkoleniu „Salt, Hypertension and Stroke” 

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Europejskim Forum Nadciśnienia Tętniczego, które odbędzie się w dniach 12–14 maja 2016 roku w Gdańsku i Gdyni.

...

więcejDruga edycja European Forum on Hypertension 

Zapraszamy do udziału w III Konferencji Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce połączonej z III Spotkaniem Ordynatorów Oddziałów Geriatrycznych pod hasłem „Jak skuteczniej leczyć chorych w podeszłym wieku?”, która odbędzie się 4–5 marca 2016 roku w Krakowie, w Hotelu Galaxy, ul. Gęsia 22A.

...

więcejIII Konferencja Lekarzy Geriatrów „Jak skuteczniej leczyć osoby starsze” 

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 20 stycznia 2016 roku roku o godzinie 18:30 w Hotelu Radisson Blu Sobieski, przy Placu Zawiszy 1 w Warszawie.

...

więcejUwaga! Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Oddziału Warszawskiego PTNT – 20.01.2016 Partner serwisu:

Patronat medialny: