SerwisPolskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego

Aktualności

W imieniu prof. dr hab. n. med. Danuty Ostalskiej-Nowickiej z Kliniki Kardiologii Dziecięcej, Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz biura organizacyjnego z przyjemnością informujemy o organizacji I Ogólnopolskiej Konferencji „Nadciśnienie Tętnicze u Dzieci i Młodzieży — (Nie)doceniony Problem Kliniczny”, która odbędzie się w Poznaniu w dniu 16 czerwca 2018 roku.

...

więcejI Ogólnopolska Konferencja „Nadciśnienie Tętnicze u Dzieci i Młodzieży — (Nie)doceniony Problem Kliniczny” 

Sekcja Pediatryczna Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego we współpracy z Zakładem Epidemiologii Katedry Medycyny Społecznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Polskim Towarzystwem Pediatrycznym, Sekcją Pediatrii Społecznej i Medycyny Szkolnej mają przyjemność poinformować i zaprosić Państwa na ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową poświęconą problemom kontroli ciśnienia tętniczego i wysiłku fizycznego u dzieci i młodzieży.

...

więcejWysiłek fizyczny a ciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży. XIV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA 

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do wspólnej, ogólnoświatowej akcji mierzenia ciśnienia tętniczego u wszystkich pacjentów, u których pomiar nie był wykonany w ostatnim roku! Inicjatywa, która w Polsce odbywa się pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego ma ambitny cel — przeprowadzić ćwierć miliona pomiarów wartości ciśnienia w grupie naszych pacjentów.

...

więcejMaj miesiącem mierzenia ciśnienia — ogólnoświatowa inicjatywa MMM17! 

W imieniu Redaktor Naczelnej czasopisma „Arterial Hypertension”, Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego i wydawnictwa Via Medica, serdecznie zapraszamy do udziału w I edycji konkursu na najlepszą pracę oryginalną z zakresu nadciśnienia tętniczego publikowaną w numerach 2/2017, 3/2017, 4/2017, 1/2018.

...

więcejI edycja konkursu oficjalnego czasopisma Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego „Arterial Hypertension” 

Zarys planów kadencji 2016–2018 — Urzędujący Prezes PTNT, Prof. Andrzej Tykarski;

Podsumowanie kadencji 2014–2016 — Ustępujący Prezes PTNT, Prof. Krzysztof Narkiewicz.

...

więcejInformacje Zarządu dotyczące bieżącej działalności PTNT 

Zapraszamy do wzięcia udziału w XVI Konferencji Dydaktycznej Czasopism „Arterial Hypertension” i „Nadciśnienie Tętnicze w praktyce”, która odbędzie się 19–20 maja 2017 w Warszawie. Tematem przewodnim będą „Nowe strategie w leczeniu nadciśnienia tętniczego i prewencji sercowo-naczyniowej”.

...

więcejPoznaj nowe strategie w leczeniu nadciśnienia tętniczego — zapraszamy na konferencję 

Data: 10 Października 2016

Walne zebranie Członków PTNT w Sopocie

W piątek, 21 października 2016 roku w sali "A" hotelu Sheraton w Sopocie, podczas XV Jubileuszowego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, odbędzie się zwykłe walne zebranie Członków Towarzystwa. Pierwszy termin zebrania przewidziano na godz. 11.30, natomiast drugi na godz. 11.45.

...

więcejWalne zebranie Członków PTNT w Sopocie 

Gorąco zachęcamy Autorów do zgłaszania prac oryginalnych na XV Zjazd Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, który odbędzie się w październiku br. w Sopocie.

...

więcejNowy termin nadsyłania streszczeń na XV Zjazd PTNT 

Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, które odbyło się 20 maja 2016 roku, został uchwalony nowy statut naszego Towarzystwa.

...

więcejNowy statut Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego 

W najbliższy piątek tj. 20 maja 2016 roku w Warszawie odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PTNT.

...

więcejNadzwyczajne Walne Zebranie Członków Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego Partner serwisu:

Patronat medialny: