SerwisPolskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego

Aktualności

Zmiana terminu zgłaszania prac oryginalnych na XVI Zjazd PTNT

...

więcejZmiana terminu zgłaszania prac oryginalnych na XVI Zjazd PTNT 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie o Nagrodę Naukową Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego oryginalnych prac naukowych opublikowanych w okresie od 1 stycznia 2016 do 31 grudnia 2017 roku.

...

więcejKonkurs o Nagrodę Naukową Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego 2018 

Szanowni Państwo,

informujemy, że istnieje jeszcze możliwość zgłaszania abstraktu do 28. European Meeting on Hypertension and Cardiovascular Protection, które obędzie się w dniach 8–11 czerwca 2018 roku w Barcelonie. Termin zgłoszeń mija 16 marca 2018 roku.

...

więcej28. European Meeting on Hypertension and Cardiovascular Protection 

Uwaga! Pozostało tylko kilka dni na zgłoszenie abstraktu do 28. European Meeting on Hypertension and Cardiovascular Protecion, który obędzie się w dniach 8–11 czerwca 2018 roku w Barcelonie. Termin zgłoszeń mija 8 stycznia 2018 roku.

...

więcej28. European Meeting on Hypertension and Cardiovascular Protection 

Decyzją Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, podjętą w dniu 27 października 2017 roku, zostały zmienione warunki zwrotu kosztów związanych z udziałem młodych naukowców w kongresie ESH.

...

więcejAktualizacja regulaminu dotyczącego zwrotu kosztów dla młodych naukowców 

Decyzją Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego lek. Dawid Ostrówka — zgodnie z regulaminem — uzyskał zwrot kosztów poniesionych w związku z wyjazdem na kongres ESH, gdzie zaprezentował pracę pt. Impact of short-term CPAP treatment on day-, and nighttime activity of obstructive sleep apnea hypertensive patients.

...

więcejZwrot kosztów związanych z wyjazdem na kongres ESH 

Uprzejmie informujemy, że w dniach 14–15 grudnia bieżącego roku w Paryżu w odbędzie się Kongres, zorganizowany pod patronatem Francuskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, 37es Journées de l'Hypertension Artérielle połączony z 11th International Meeting of the French Society of Hypertension/

...

więcej 37es Journées de l'Hypertension Artérielle — 11th International Meeting of the French Society of Hypertension 

W imieniu prof. dr hab. n. med. Danuty Ostalskiej-Nowickiej z Kliniki Kardiologii Dziecięcej, Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz biura organizacyjnego z przyjemnością informujemy o organizacji I Ogólnopolskiej Konferencji „Nadciśnienie Tętnicze u Dzieci i Młodzieży — (Nie)doceniony Problem Kliniczny”, która odbędzie się w Poznaniu w dniu 16 czerwca 2018 roku.

...

więcejI Ogólnopolska Konferencja „Nadciśnienie Tętnicze u Dzieci i Młodzieży — (Nie)doceniony Problem Kliniczny” 

Sekcja Pediatryczna Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego we współpracy z Zakładem Epidemiologii Katedry Medycyny Społecznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Polskim Towarzystwem Pediatrycznym, Sekcją Pediatrii Społecznej i Medycyny Szkolnej mają przyjemność poinformować i zaprosić Państwa na ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową poświęconą problemom kontroli ciśnienia tętniczego i wysiłku fizycznego u dzieci i młodzieży.

...

więcejWysiłek fizyczny a ciśnienie tętnicze u dzieci i młodzieży. XIV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA Partner serwisu:

Patronat medialny: