SerwisPolskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego

Aktualności

Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, które odbyło się 20 maja 2016 roku, został uchwalony nowy statut naszego Towarzystwa.

...

więcejNowy statut Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego 

W najbliższy piątek tj. 20 maja 2016 roku w Warszawie odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PTNT.

...

więcejNadzwyczajne Walne Zebranie Członków Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego 

Po raz pierwszy Światowy Dzień Nadciśnienia obchodzono w maju 2005 roku z inicjatywy Światowej Ligi Nadciśnieniowej. Do tego czasu na całym świecie 17 maja odbywają się liczne wydarzenia mające na celu zachęcenie mieszkańców wszystkich krajów do podejmowania działań zapobiegających oraz skutecznego leczenia tego cichego zabójcy.

...

więcej17 maja Światowy Dzień Nadciśnienia Tętniczego 

Portuguese Society of Hypertension announce that Master Course "Salt, Hypertension and Stroke" will be held in Oporto, Portugal at 2–3 December 2016.

...

więcejPortugalskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego zaprasza do udziału w szkoleniu „Salt, Hypertension and Stroke” 

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Europejskim Forum Nadciśnienia Tętniczego, które odbędzie się w dniach 12–14 maja 2016 roku w Gdańsku i Gdyni.

...

więcejDruga edycja European Forum on Hypertension 

Zapraszamy do udziału w III Konferencji Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce połączonej z III Spotkaniem Ordynatorów Oddziałów Geriatrycznych pod hasłem „Jak skuteczniej leczyć chorych w podeszłym wieku?”, która odbędzie się 4–5 marca 2016 roku w Krakowie, w Hotelu Galaxy, ul. Gęsia 22A.

...

więcejIII Konferencja Lekarzy Geriatrów „Jak skuteczniej leczyć osoby starsze” 

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 20 stycznia 2016 roku roku o godzinie 18:30 w Hotelu Radisson Blu Sobieski, przy Placu Zawiszy 1 w Warszawie.

...

więcejUwaga! Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Oddziału Warszawskiego PTNT – 20.01.2016 

Od nowego roku (2016) nastąpi odnowienie członkostwa w PTNT. Na stronie PTNT zostanie umieszczony nowy formularz zgłoszeniowy do PTNT oraz uruchomiony zostanie panel e-skarbnik, poprzez który będą Państwo mogli opłacać składki członkowskie.

...

więcejOd 2016 nowe zasady opłacania składek panel e-skarbnik! 

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję Czasopisma Choroby Serca i Naczyń. VI Zimowe Spotkanie Sekcji Farmakoterapii Sercowo Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbędą się w Sopocie 3-5 grudnia 2015 roku.

...

więcejVII Konferencja Czasopisma Choroby Serca i Naczyń. VI Zimowe Spotkanie Sekcji Farmakoterapii Sercowo Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego Partner serwisu:

Patronat medialny: