SerwisPolskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego

Aktualności

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Europejskim Forum Nadciśnienia Tętniczego, które odbędzie się w dniach 12–14 maja 2016 roku w Gdańsku i Gdyni.

...

więcejDruga edycja European Forum on Hypertension 

Zapraszamy do udziału w III Konferencji Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce połączonej z III Spotkaniem Ordynatorów Oddziałów Geriatrycznych pod hasłem „Jak skuteczniej leczyć chorych w podeszłym wieku?”, która odbędzie się 4–5 marca 2016 roku w Krakowie, w Hotelu Galaxy, ul. Gęsia 22A.

...

więcejIII Konferencja Lekarzy Geriatrów „Jak skuteczniej leczyć osoby starsze” 

Zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 20 stycznia 2016 roku roku o godzinie 18:30 w Hotelu Radisson Blu Sobieski, przy Placu Zawiszy 1 w Warszawie.

...

więcejUwaga! Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Oddziału Warszawskiego PTNT – 20.01.2016 

Od nowego roku (2016) nastąpi odnowienie członkostwa w PTNT. Na stronie PTNT zostanie umieszczony nowy formularz zgłoszeniowy do PTNT oraz uruchomiony zostanie panel e-skarbnik, poprzez który będą Państwo mogli opłacać składki członkowskie.

...

więcejOd 2016 nowe zasady opłacania składek panel e-skarbnik! 

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję Czasopisma Choroby Serca i Naczyń. VI Zimowe Spotkanie Sekcji Farmakoterapii Sercowo Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbędą się w Sopocie 3-5 grudnia 2015 roku.

...

więcejVII Konferencja Czasopisma Choroby Serca i Naczyń. VI Zimowe Spotkanie Sekcji Farmakoterapii Sercowo Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego 

W dniach 28-30 maja 2015 roku odbyła się w Gdańsku pierwsza edycja międzynarodowej konferencji European Forum on Hypertension, współorganizowanej przez Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego oraz Polskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego.

...

więcejPierwsza edycja European Forum on Hypertension zakończona sukcesem. Partner serwisu:

Patronat medialny: