SerwisPolskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego

Archiwum aktualności

W dniach 28-30 maja 2015 roku odbyła się w Gdańsku pierwsza edycja międzynarodowej konferencji European Forum on Hypertension, współorganizowanej przez Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego oraz Polskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego.

...

więcejPierwsza edycja European Forum on Hypertension zakończona sukcesem. 

Data: 31 Marca 2015

European Forum on Hypertension

Serdecznie zapraszamy na konferencję European Forum on Hypertension, która odbędzie się w Gdańsku, w dniach 28-30 maja 2015 roku. Forum zapewni wyjątkową możliwość wymiany doświadczeń zarówno klinicznych, jak i naukowych między różnymi krajami Eurazji. W programie znajdą się sesje plenarne, dyskusje i warsztaty.

...

więcejEuropean Forum on Hypertension 

Serdecznie zapraszamy na konferencję POST-ESH BRIEFING Co nowego po Europejskim Kongresie Hipertensjologicznym w Mediolanie w 2015 roku?, która odbędzie się w Gdańsku 18 czerwca 2015 roku.

...

więcejPOST-ESH BRIEFING Co nowego po Europejskim Kongresie Hipertensjologicznym w Mediolanie w 2015 roku? 

Serdecznie zapraszamy na VI Konferencję Edukacyjną Czasopisma „Medycyna Paliatywna w Praktyce” Postępy Medycyny Paliatywnej, która odbędzie się w Gdańsku 12-13 czerwca 2015 roku.

...

więcejVI Konferencja Edukacyjna Czasopisma „Medycyna Paliatywna w Praktyce” Postępy Medycyny Paliatywnej 

Serdecznie zapraszamy na II Konferencję Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii 2015 i II Spotkanie Ordynatorów Oddziałów Geriatrycznych, które odbędą się w Krakowie 6-7 marca 2015 roku.

...

więcejII Konferencja Kolegium Lek. Specjalistów Geriatrii 2015 i Spotkanie Ordynatorów Oddz.Geriatrycznych 

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych”, która odbędzie się w Poznaniu 7 marca 2015 roku.

...

więcejVII Konferencja „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych” 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Repetytorium z diabetologii - Najnowsze zalecenia PTD 2015 r., które odbędzie się w dniach 6-7 lutego 2015 roku w Krakowie.

...

więcejRepetytorium z diabetologii - Najnowsze zalecenia PTD 2015 r. 

Serdecznie zapraszamy na Letnie Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Gdańsku w dniach 13-14 czerwca 2015 roku.

...

więcejLetnie Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Gdańsk 

Serdecznie zapraszamy na Wiosenne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Poznaniu 28 marca 2015 roku.

...

więcejWiosenne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Poznań 

Serdecznie zapraszamy na Zimowe Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Katowicach 21 lutego 2015 roku.

...

więcejZimowe Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Katowice Partner serwisu:

Patronat medialny: